Strona główna » Lalki hiszpańskie » Lalki Paola Reina

Lalki Paola Reina

Paola Reina to znany hiszpański producent lalek i akcesoriów datujący swoje początki na 1870 rok. 

Przez dekady firma pracowała z jednej strony nad udoskonaleniem i unowocześnieniem produkcji  lalek  a z drugiej strony wciąż pozostaje wierna procesom manualnym. 

Pewne czynności w procesie produkcji od lat wykonuje człowiek. Ręcznie malowane są usta, brwi, oczy, formowane rzęsy i urocze piegi.  Twarze lalek są niezwykle dopracowane, zachęcają do zabawy, odgrywania ról.  Wszywanie włosów lalek to również ręczna robota. Włosy bardzo wysokiej jakości, błyszczące, łatwe w rozczesywaniu, nie tworzy się tzw. kołtun.   Lale zachowane mają prawidłowe proporcje ciała. W ofercie posiadamy wiele lalek różniących się kolorem włosów, ich długością i strukturą. Można wybrać również kolor karnacji. Szeroka oferta ubranek dla lalek stanowi dodatkowy atut.

Projektowanie oraz cała produkcja lalek odbywa się w hiszpańskim regionie Alicante w Onil. Pozwala to na dopilnowanie poszczególnych etapów produkcji, tak aby lalki mogły spełniać restrykcyjne normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek w Europie. Wszystkie produkty Paola Reina posiadają znak CE.  Lalki powstają z vinylu, w 100% wolnego od szkodliwych związków chemicznych  - ftalanów.  Delikatnie pachną wanilią.

Lalki firmy Paola Reina to gwarancja doskonałej jakości wykonania. Będą wspaniałym prezentem  dla dziewczynki na urodziny, mikołajki lub święta Bożego Narodzenia. Lalki rekomendowane dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dla lepszego zrozumienia procesu kreowania i produkcji lalek zapraszamy na stronę producenta  
https://paolareina.com/about-us/?lang=en

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu