O lalkach słów kilka...

Przytullale to tradycyjne lalki szmaciane wykonane w całości ręcznie, z sercem i wielką dbałością o detal.Uszyte z naturalnych, bawełnianych tkanin stanowią oryginalną alternatywę dla wszechobecnych, masowo produkowanych plastikowych zabawek, niemiłych w dotyku, trudnych do przytulenia, będących zabawkami jednego dnia. Wypełnione są wysokiej jakości antyalergicznym włóknem silikonowym co sprawia, że są przyjazne małym alergikom.

Ubieranie, przebieranie to wielka frajda dla każdego dziecka. Przytullale zaspakajają w pełni tę potrzebę oferując dziecku zestawy kolorowych, uszytych z bawełny o ciekawym wzornictwie ubranek, które można zdejmować, zmieniać, w różny sposób ze sobą zestawiać. Lalki handmade posiadają piżamki, bluzeczki, spódniczki, spodenki, a także płaszczyki na chłody. Nie mogłoby zabraknąć bucików i torebeczek oraz innych akcesoriów. 

Ubieranie i rozbieranie lali jest miłym treningiem małych rączek, które muszą odpiąć i zapiąć guziczek, haftkę, zapleść włosy, zawiązać kokardkę. Zabawy takie wpływają znacząco na poprawę zdolności motorycznych u dzieci. Lale wraz z zestawami ubranek stwarzają okazję do wielogodzinnej, kreatywnej i bezpiecznej zabawy. Wielką radość sprawia dziecku możliwość wybrania koloru włosów oraz zestawu ubranek i akcesoriów dla osobistej Przytullali co zostało umożliwione poprzez opcję  „ubierz swoją lalę”. Euforia pomieszana ze zdziwieniem, że oto dziecko otrzymało identyczną lalę jaką  zaprojektowało na ekranie komputera jest bezcenna.

Ręcznie robione lalki są wyjątkowe i niepowtarzalne, posiadają duszę. Dzieci to wyczuwają i bardzo się do nich przywiązują, kochają od pierwszego wejrzenia traktując jak przyjaciela, który musi być obecny we wszystkich ważnych i mniej ważnych wydarzeniach.
Zabawki ręcznie robione uczą okazywania emocji, empatii, dbałości o innych, odpowiedzialności za nich. Dziecko ma możliwość ćwiczenia ról, pamięta aby swoją lalkę przytulankę przebrać w piżamkę kiedy idzie spać lub ubrać cieplejszy kubraczek kiedy zabiera ją na spacer.

Szmaciane lalki znajdują się w grupie zabawek kreatywnych, tradycyjnych do których wciąż dziecko powraca, nie zapomina o nich, nie odstawia na półkę, lecz bawi się przez długi czas z  przyjemnością i fantazją.
Takie właśnie są Przytullale, lalki szmacianki które mogą stać się nierozłącznym dziecięcym przyjacielem Twojego dziecka.

Przytullale mierzą około 46 cm, pakowane są w ozdobne pudełka z okienkiem.
Gotowe do wręczenia na prezent.

Serdecznie polecamy.